איזה מכשול עומד בדרככם להמצאת המוצר פורץ הדרך, וכיצד תתגברו עליו?

ישראל של העשורים האחרונים חווה תופעה מדהימה שרבים כבר שמו לב אליה אך לא ממש יודעים לתת לה את ההסבר המדויק והראוי. קוראים לה "מדינת הסטארטאפ" והיא מכוונת לעובדה כי בישראל קיימת כמות עצומה של חברות הזנק קטנות, ובאופן יחסי לכמות האוכלוסיה נחשבת למדינה הפורה ביותר בעולם מבחינת כמות הסטארטאפים שפועלים בשטחה. 
כולם עובדים ימים כלילות במטרה לפתח את המוצר הבא, את זה שיביא בשורה חדשה לשוק ומשהו חדש ואף חדשני שלא היה קיים קודם. רבים ברחבי העולם מתחילים להפנים את המחשבה כי הכסף הגדול לא מגיע משכלול של מוצרים קיימים, טכנולוגיות שכבר בשימוש ושינויים קטנים בצרכים שכבר ממומשים, אלא מייצור מוצר חדש לחלוטין שיביא עימו ויעורר צרכים חדשים, ובמילים אחרות - עדיף להשקיע בדור הבא של הדברים.
ואיך יוצרים את הדבר הגדול הבא? איך מגיעים למצב שמצליחים להביא את הבשורה, להמציא משהו חדש ומדהים שעוד לא חשבו עליו? הדרך להצלחה עוברת דרך ניסוי וטעייה אגרסיביים. הרי ברור לכל שהמצאת משהו חדש גם אם יש את כל הכלים, הידע והניסיון, לא מגיעה במכה אחת בקלות. הדבר דורש השקעה, עבודה מרובה ולקיחת משתנים רבים בחשבון. 
עולמנו אינו ברור בעליל והדבר ששולט בו זה אי הודאות, הקיצוני והבלתי סביר. כאשר מבינים זאת וחושבים מחוץ לקופסא, מכשירים את הקרקע למציאת והמצאת המוצר החדש עליו שוקדים ועמלים. אך כמובן שהיום אין מבצעים עשרות ומאות פעמים את הפעולה של ניסוי וטעייה במציאות, מבזבזים כמויות אדירות של משאבי זמן וכסף עד שמגיעים להמצאה הגאונית, כמו שעשה תומאס אדיסון עשרת אלפים פעמים עד שהמציא את נורת הליבון החדשנית לזמנה לפני יותר ממאה שנה.
היום מבצעים סימולציה מדויקת ואמינה בעזרת תוכנה אפקטיבית המתפקדת כמעבדת שטח ניסויית וירטואלית, ותוכנת ®COMSOL Multiphysics מושלמת לתפקיד. התוכנה מספקת כלים לבניית מודלים פיזיקליים של כל סוגי המוצרים העולים בדמיון, מאפשרת לבחון בו זמנית תופעות פיזיקליות שעשויות להשפיע על המודל, ולבדוק את ההשפעה ברמה הכי גבוהה של תאימות למציאות. 
בדרך זו כל האפשרויות פרוסות בפני המתכננים והמפתחים, הם יכולים להפליג בדמיון ובמחשבות בלי לדאוג למגבלות של כסף, זמן, חומרים או כוח עבודה. זו הדרך האידיאלית להגיע למקסימום, להביא את הבשורה ולעלות אל-על במעלה הפיתוח עד להגעה למודל המוצר המושלם אותו רוצים לייצר, בהתחשב בצימוד התופעות הפיזיקליות שמשפיעות עליו.
זכרו - ערך המודלים שבניתם נמוך משמעותית מערך המודלים שעדיין לא גיליתם! רק עם תוכנת סימולציה מולטיפיזיקלית חזקה כמו ®COMSOL Multiphysics ניתן לגלות את המודל עם הערך הגבוה ביותר.

תוכנת ®COMSOL Multiphysics אותה משווקת בלעדית בישראל חברת נומריקל בע"מ, הינה תוכנת סימולציות נומריות מובילה המשמשת לתכנון ועיצוב מוצרים ומתפקדת כמעבדה ניסויית וירטואלית עם תוצאות תואמות מציאות. אל התוכנה ניתן לייבא תרשימים מתוכנות CAD רבות ותוכנות שרטוט כגון SolidWorks® , ולבנות מודלים מגוונים עליהם מבוצעים צימודים מולטיפיזיקליים ובחינת השפעות בדרך של אנליזה נומרית.

                                                  
לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים והשירותים שחברת נומריקל מספקת, נא השאירו פרטים.
אנליזה נומרית
אנליזה נומרית
אנליזה נומרית
נחישות עם הכלים הנכונים

אתם רוצים להיות בצד הזה של השלט

מאמרים נוספים לעיונכם:

לקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות
שדה מילוי חובה מסומן ב- *
רוצים ללמוד עוד על יכולותיה המולטיפיזיקליות הגבוהות של ®COMSOL?

זה פשוט וקל להכיר אונליין את הממשק האינטואיטיבי של התוכנה!

צפו בהדרכות מקוונות מפורטות אודות האפשרויות הרבות ב- ®COMSOL Multiphysics

כנסו לדף ייעודי המתעדכן מדי שבוע וכולל סרטוני הדרכה מלאים עם כתוביות בעברית

 
 
 כתובת: פארק המדע, פנחס ספיר 8, נס ציונה I אימייל: info@numerical.co.il  |  טל: 03-9629621

Numerical© 2017 כל הזכויות שמורות