חברת נומריקל משווקת תוכנות הנדסיות מתקדמות לפיזיקאים ולמהנדסים לרבות תוכנת COMSOL Multiphysics
אנליזה נומרית
מלא פרטיך לקבלת 
מידע על הסדנא הקרובה

​ללא התחייבות! 
אנליזה נומרית
על ידי השימוש בתוכנת COMSOL Multiphysics ניתן לבצע סימולציה מדויקת אחד לאחד של המוצר, מאילו חומרים הוא מיוצר, מהם השינויים שחלים במוצר בכל מצב צבירה, כוחות חיצוניים שמופעלים עליו, גירויים ועוד. כך מקבלים תמונה מדויקת של המוצר אותו רוצים לפתח, מבצעים פיתוח מושלם וזוכים לשחרר אותו לשוק במהירות וביעילות מירבית.

היתרון הגדול של תוכנת COMSOL Multiphysics על פני התוכנות המתחרות הינו בצימוד תופעות פיזיקליות רבות ובכל שילוב אפשרי, בין אם בתופעות מעבר חום, זרימה, מכניקה מבנית, אקוסטיקה, ראקיציות כימיות, אלקטורמגניטיות ועוד. בצורה זו מתקבל מודל המדמה בדרך המדויקת את תכונותיו של המוצר והשינויים שיחולו עליו במצבים שונים ומגוונים.
בנוסף COMSOL Multiphysics מאפשר למשתמש הגדרת משוואות חדשות לפתרון המודל, וצימודם עם המשוואות הקיימות.

כיצד הופכים את משימת תכנון המוצרים לפשוטה

כיום כל גורם המעוניין לפתח, לשנות או לשפר מוצרים, לערוך מחקר על מוצרים וטכנולוגיות וכיוצא בזה, אינו עובד בשיטה הישנה של ייצורם ואז בדיקת התנהגותם הפיזיקלית תחת כל מיני אילוצים ושינויים. פעולה זו גוזלת המון משאבים של זמן וכסף, ואינה מתאימה לעולם המודרני. הכלי בו משתמשים היום הינו סימולציה ממוחשבת בעזרת תוכנה, אשר יש לה את היכולת לחזות התנהגות מוצר מבחינה פיזיקלית תחת אילוצים שונים.
תוכנת COMSOL Multiphysics היא המובילה העולמית בתחום זה, ומדי יום עוד ועוד חברות ברחבי העולם מגלות את יתרונותיה האדירים, את אינספור הפונקציות שהיא מכילה ואת פוטנציאל החיסכון המדהים שהיא מקנה למשתמש בפן של ניסויי מעבדה, זמן וכסף בפיתוח וייצור.
הצורך העז של השימוש באנליזות ממוחשבות בטכנולוגיות ומוצרים, נובע מהעובדה כי גורמים רבים משפיעים על המוצר, על אופיו, תכונותיו והשינויים שחלים בו, בהתאם לעיצוב שלו, צורתו ותנאי הסביבה הרבים.
COMSOL Multiphysics מורכב מחבילת בסיס אשר עליה ניתן להוסיף מודולים ייעודים לפי התמחות. חבילת הבסיס מכילה מגוון רחב של תופעות פיזיקליות בכל התחומים, כאשר כל מודול שנוסף הוא הרחבה בתחום מסויים, על מנת לתת יכולות נוספות לבניית המודל. בצורה כזאת ניתן לבנות חבילה המתאימה לכל אחד בעלות זולה יותר.

זכרו: על מנת לייצר יתרון תחרותי בשוק, לפתח מוצרים וטכנולגויות ברמה הכי גבוהה, לחסוך זמן וכסף ולהוכיח חדשנות, יעילות וקפדנות, תוכנת COMSOL Multiphysics הוא הכלי שאתם חייבים להשתמש בו!

יואב גרין, הזוכה בתחרות COMSOL Multiphysics השנתית, מקבל מאיתנו את הפרס - מצלמת GoPro!
את עבודתו הזוכה ומספר עבודות נבחרות נוספות תוכלו למצוא כאן.

תודה לכל מי שהשתתף בתחרות ושלח אלינו את הפרויקט האקדמי בו ביצע שימוש בתוכנת COMSOL Multiphysics.

נתראה בתחרות הבאה...
 
 כתובת: פארק המדע, פנחס ספיר 8, נס ציונה I אימייל: info@numerical.co.il  |  טל: 03-9629621

Numerical© 2017 כל הזכויות שמורות