גישת המולטיפיזקליות משנה את עולם פיתוח המוצרים מהקצה אל הקצה

plasma
לתכנן מוצר ולפתח אב טיפוס שלו אלו מלאכות הרבה יותר סבוכות ממה שנדמה לאדם הפשוט. בטבע פועלות תופעות פיזיקליות רבות ומגוונות מאוד, אשר חלקן בוודאי משפיעות על כל מוצר שמתוכנן, כגון acoustics, heat transfer, fluid dynamics וכך הלאה. תפקידם של
סטייה של מילימטר אחד עלולה להחזיר את המתכננים אל שולחנות השרטוט והתכנון, וזו עשויה להיות מכה למשאבי הזמן והכסף של הארגון. בימינו אין מקום לטעויות, ולכן הדרך הנכונה, החכמה וללא ספק האפקטיבית ביותר היא להשתמש בתוכנת אנליזה נומרית מתקדמת לבניית סימולציות תואמות מציאות.
קומסול מולטיפיזיקס היא אחת התוכנות המובילות כיום בעולם בתחום הזה, והיא משמשת למעשה כמעבדה וירטואלית עם גישה מולטיפיזיקלית רחבת היקף ומדויקת להפליא. התוכנה אשר פועלת בשיטת האלמנטים הסופיים, מאפשרת ייבוא שרטוטים מתוכנות רבות, ובחינת כמות בלתי מוגבלת של תופעות פיזיקליות על השרטוט שמתפקד כמודל מהימן. המשתמש יכול להפליג בדמיון ולשחק עם המודל כאוות נפשו, לפהעיל סימולציות בלתי מוגבלות ולבדוק מהי ההשפעה של כל תופעה על המודל, ובמקומות ספציפיים במודל.
תוכנת קומסול מולטיפיזיקס כוללת אינספור סוגים של פיזיקות, משוואות מתמטיות והגדרות. בין היתר ניתן למנות את התופעות של קורוזיה, אקוסטיקה, plasma, מעבר חום, radio frequency ועוד. התוכנה מחולקת למודולים אשר כל אחד שייך לתחום פיזיקלי, ענף או תופעה, וראוי לציין גם את המודולים CFD, MEMS, LiveLink™ for MATLAB® וכן הלאה.
גישת המולטיפיזיקליות מאפשרת למעשה למתכננים לבחון כל רעיון ואופציה תוך שניות על גבי התוכנה, ללא העבודה הקשה של פיתוח אב טיפוס ובדיקתו בשטח. אין צורך בכך, קומסול מולטיפיזיקס עושה את העבודה בצורה וירטואלית מושלמת שתואמת במדויק למה שמתבצע בשטח.
matlab
mems
cfd
קורוזיה
אקוסטיקה
מעבר חום
radio frequency
המפתחים לקחת בחשבון את כל התופעות הפיזיקליות הרלוונטיות, לא להחסיר אף לא אחת, ולבחון בצורה מדעית מדויקת מהי בדיוק ההשפעה שיש לכל תופעה על המוצר.
                                                  

לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים והשירותים שחברת נומריקל מספקת, נא השאירו פרטים.
לקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות
שדה מילוי חובה מסומן ב- *
 
 כתובת: פארק המדע, פנחס ספיר 8, נס ציונה I אימייל: info@numerical.co.il  |  טל: 03-9629621

Numerical© 2017 כל הזכויות שמורות