אנליזה נומרית
אנליזה נומרית
COMSOL Server™ – הפלטפורמה להפצה, ניהול והרצה של יישומי סימולציות
                                                  
לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים והשירותים שחברת נומריקל מספקת, נא השאירו פרטים.
מאמרים נוספים לעיונכם:
מספק לצוותי תכנון, למחלקות ייצור ולקולגות אחרות, יישומי סימולציה שנבנו ע"י מומחים.
נוצר במיוחד עבור הרצה והפצה של יישומים שנבנו ב- Application Builder, ה- ™COMSOL Server מאפשר לך לפרוס את יתרונות הסימולציה ברחבי הארגון.
COMSOL Server ™ מספק את הפלטפורמה לשיתוף יישומים שנוצרו ע"י מומחי סימולציות עם צוותי התכנון שלך, מחלקות הייצור, מעבדות הניסוי, וללקוחות וצרכנים ברחבי העולם. הקולגות שלך יכולים לגשת ולהריץ את היישומים שלך ב- ™COMSOL Server דרך דפדפנים או תוכנת לקוח המותקנת על שולחן העבודה. הממקש הרשתי של ™COMSOL Server מאפשר לך ולקולגות שלך לנהל את הגישה למגוון היישומים אותם יצרת, וכמו כן לנהל הגדרות חומרה והעדפות להרצת היישומים.
חלק אינטגרלי במהלך העבודה של סימולציות, פעולות תכנון וייצור
ה- Application Builder, בונה היישומים ב- ®COMSOL Multiphysics הוא הכלי המהפכני המרחיב את רצף העבודה של הארגון בכל הקשור לבניית סימולציות, לתכנון ולייצור. הוא מאפשר למומחים בתחומי מדע והנדסה ליצור יישומים קלים לשימוש בהתבסס על הסימולציות שלהם.
יישומי הסימולציה נוצרים בעזרת ממשקי המשתמש המותאמים אישית לכל אחד, כאשר המהנדס או המדען שיוצר את היישומים שולט בתשומות ובתפוקות שהמשתמש יכול לתמרן עימן. מומחים הבונים את היישומים הללו מכלילים רק את הפרמטרים הרלוונטיים לתכנון של התהליך או המוצר הספציפי. שיטה זו מעבירה בצורה טובה יותר את הידע והניסיון של המומחה לאלו המעורבים בתהליכי התכנון והייצור על פני כל דיסציפלינות ההנדסה בארגון - גם לאלו שאין להם ניסיון קודם בסימולציות.
COMSOL Server ™ כולל את כל הפונקציונאליות והעוצמה של תוכנת הסימולציות ®COMSOL Multiphysics ללא היכולת להשפיע על הגדרות היסוד והממשק של המודל. משתמשים בו עבור קבלת גישה והרצה של יישומים שנבנו ע"י ה- Application Builder
המומחים מביאים את הידע התיאורטי ואת כוחה של הסימולציה לאופטימיזציה של תהליך התכנון. בעלי עניין אחרים יכולים אחרי כן להביא את הניסיון שלהם בבנייה או בהפעלה של תהליכים ותכנונים אלו לכל רצף העבודה ע"י שימוש ביישומים הקשורים.  ®COMSOL Server מספק את המרכז המאפשר לך לשלוט בניהול ובהרצה של מגוון רחב של יישומים עבור פונקציות ואופרציות רבות בארגון שלך.
הפעל את היישומים שלך ברמה המקומית, ברשת הארגונית או בכל מקום ברחבי העולם
אנליזה נומרית
יישומים פועלים מתוכנת הלקוח הרזה המותקנת על שולחן העבודה שלו, אשר ניתן להוריד דרך דף ההורדות באתר של קומסול. לחילופין, היישומים שלכם יכולים לרוץ בכל הדפדפנים המוכרים, לרבות גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, אינטרנט אקספלורר וספארי ללא דרישה ל- plug-ins. זה מנצל WebGL, סטנדרט בתעשייה מתפתחת עבור גרפיקות 3D ו- 2D בדפדפני אינטרנט.
בעוד שה- Application Builder דורש את גרסת Windows של ®COMSOL Multiphysics על מנת לבנות יישומים,  ™COMSOL Server יכול להריץ יישומים על פלטפורמות של Windows, Linux ו- Macintosh. ניתן להטמיע אותו במכונות ובציוד אשר תומכים במערכות הפעלה אלו. כיוון שאתה שולט בגישה ובשימוש של היישומים דרך מקום מרכזי אחד, שינויים ועדכונים שלהם הופכים זמינים באופן מיידי לכל המשתמשים.
COMSOL Server™ מביא את הסימולציה לקהל הרחב
COMSOL Server™ כולל בתוכו הרשאות נוחות על מנת לאפשר מקסימום גמישות בשימוש. ברגע שהתקנת את COMSOL Server™, אתה מחליט למי יש גישה ויכול להריץ יישומים עליו. זה עשוי לכלול מספר משתמשים בארגון שלך, או, אם תחפוץ בכך, ספקים, לקוחות, שותפים או צרכנים חיצוניים לארגון. באפשרותך להעניק להם גישה ליישומים שלך ולאפשר להם להריץ את היישומים על רישיון ה- ™COMSOL Server שלך מכל מקום בעולם. אתה אפילו יכול לאחסן את הרישיון שלך על ענן וירטואלי פרטי ולהשתמש בשירות הזה על מנת לסייע לך בגביית תשלומים בגין השימוש ביישומים שלך וברישיון של ™COMSOL Server.
אנליזה נומרית
אנליזה נומרית
והוא מאפשר להם בנוסף להתפרס בקלות בארגונים, ברשתות עסקיות או במוסדות אקדמיים. ע"י הענקת גישה לסימולציות ליותר אנשים ברשת, הם מסוגלים לתרום לשיפורים הכוללים ביעילות ובאפקטיביות של התכנון.
COMSOL® ממשיכה לתמוך במחקר האקדמי בעזרת השימוש בסימולציה. החברה מפרסמת בעולם האקדמי יישומים שנוצרו ע"י סטודנטים, חוקרים ואנשי פקולטה, באותה דרך בה עבודות, מאמרים וכיוצא בזה מתפרסמים באוניברסיטאות ובמגזינים. יישום מספק תצוגה מתקדמת יותר של מודל סימולציה מאשר סתם הצבה של מספרים על גרף במאמר - ואפשר לשתף את היישום עם קולגות. הדבר כולל את האפשרות של הקולגות לצפות ביישום ולהריצו על רישיון הסרבר האקדמי של המוסד, אפילו אם הם לא שייכים למוסד שלך.
אם היישום נוצר בעזרת שימוש באחד או יותר מממשקי הפיזיקה או המאפיינים האחרים שמגיעים עם כל אחד ממוצרי התוסף של ®COMSOL Multiphysics, היישום יוכל לעבוד רק על גרסא של
COMSOL Server™ שיש לה רישיון זהה לזה של מוצרי התוסף. באפשרותך גם להריץ עד ארבע פעילויות של יישומים על כל משתמש בו זמנית. יישומים עשויים לפעול על מספר ליבות ואשכולות, אם גודל היישום דורש כמות גדולה של זיכרון, או שמספר רב של פרמטרים נבדקים בתהליך או צריכים לעבור אופטימיזציה.
לקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות
שדה מילוי חובה מסומן ב- *
רוצים ללמוד עוד על יכולותיה המולטיפיזיקליות הגבוהות של ®COMSOL?

זה פשוט וקל להכיר אונליין את הממשק האינטואיטיבי של התוכנה!

צפו בהדרכות מקוונות מפורטות אודות האפשרויות הרבות ב- ®COMSOL Multiphysics


 
 
 כתובת: פארק המדע, פנחס ספיר 8, נס ציונה I אימייל: info@numerical.co.il  |  טל: 03-9629621

Numerical© 2017 כל הזכויות שמורות