תמיד רציתם לדעת מהי תוכנה לפתרון בעיות ובניית סימולציות בשיטת אלמנטים סופיים?

תוהים כבר זמן רב מתי יש להשתמש בתוכנת סימולציה שמבוססת על שיטת האלמנטים הסופיים? הנה נפלה בחלקכם ההזדמנות לקרוא את המאמר שיענה לכם על כל השאלות בתחום. אם אחרי הקריאה עדיין ישארו לכם שאלות שלא קיבלו מענה, תמיד תוכלו למלא פרטים בטופס יצירת הקשר באתר זה של חברת נומריקל, אשר משווקת את תוכנת ®COMSOL Multiphysics, תוכנת הסימולציה לצימוד תופעות פיזיקליות ופתירת בעיות הנדסיות המובילה בעולם, שמבוססת על טכניקת האלמנטים הסופיים.
באופן כללי מרבית התוכנות של סימולציות נומריות המאפשרות בניית סימולציה להדמיות פיזיקליות עוסקות בפתרון בעיות הנדסיות בדרך של אלמנטים סופיים. בטכניקה זו מחלקים את המודל שמוצג בסימולציה לרכיבים קטנים רבים, כל אחד מהם הינו אלמנט בעל מימדים סופיים. על כל אלמנט ניתן לבצע אנליזה נומרית, לבחון פרמטרים ומשוואות, וכך למעשה לפתור את הבעיות ההנדסיות שנובעות מהאילוצים הפיזיקליים שפועלים על המודל.
אם שואלים מי עשוי להשתמש בתוכנה כזו, למעשה כיום התשובה היא שכל חברה אשר מגיעה מהעולם הטכנולוגי, מתכננת ומפתחת מוצרים מכל הסוגים, ראוי שתשתמש בתוכנת סימולציה בשיטת אלמנטים סופיים עם אנליזה נומרית. המשמעות היא עצומה, כיוון שכאשר משתמשים בתוכנה מצוינת ומובילה כמו  ®COMSOL Multiphysics, אשר מאפשרת צימוד של מספר אילוצים פיזיקליים על המודל, ניתן לבחון באופן דיגיטלי פשוט ומהיר כיצד משתנה המודל - הוא למעשה המוצר אותו רוצים להביא לכדי אב טיפוס, בהתאם לכל אילוץ פיזיקלי.
מהלך העבודה עם ®COMSOL Multiphysics הוא מאוד פשוט, וחוסך אינספור משאבים של זמן, כסף וכוח אדם. ישירות אל התוכנה ניתן לייבא שרטוטים של מודלים מתוכנות שרטוט רבות. כאשר המודל מוצג בתוכנה, הממשק הידידותי מאפשר ביצוע אנליזות נומריות עבור כל אחד מהאלמנטים הסופיים במודל, תוך צימוד תופעות פיזיקליות רבות בו זמנית, ובחינת השפעתן על המודל. התוצאות שמוצגות תואמות את המציאות, הן אמינות ומדויקות, וכוללות תחומים הנדסיים רבים כגון דינמיקת זורמים, מעבר חום, שדות חשמליים ואלקטרומגנטיים, AC/DC, אקוסטיקה ועוד. 
אם אתם מחפשים תוכנה מקצועית, ידידותית ומובילה עולמית בבניית סימולציות אמינות ומדויקות בשיטת האלמנטים הסופיים, תוך צימוד של מספר תופעות פיזיקליות והשפעתן על המודל, COMSOL Multiphysics® היא הפתרון שלכם! מלאו פרטיכם כעת באתר של חברת נומריקל, ובואו לסדנת היכרות חינם של התוכנה. 
אנליזה נומרית
אנליזה נומרית

מאמרים נוספים לעיונכם:

                                                  

לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים והשירותים שחברת נומריקל מספקת, נא השאירו פרטים.
לקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות
שדה מילוי חובה מסומן ב- *
רוצים ללמוד עוד על יכולותיה המולטיפיזיקליות הגבוהות של ®COMSOL?

זה פשוט וקל להכיר אונליין את הממשק האינטואיטיבי של התוכנה!

צפו בהדרכות מקוונות מפורטות אודות האפשרויות הרבות ב- ®COMSOL Multiphysics 
 
 כתובת: פארק המדע, פנחס ספיר 8, נס ציונה I אימייל: info@numerical.co.il  |  טל: 03-9629621

Numerical© 2017 כל הזכויות שמורות