אנליזה נומרית
ביומד

המעבדה הפיזיקלית הלאומית מרחיבה את השימוש בקומסול מולטיפיזיקס

biomed
                                                  
לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים והשירותים שחברת נומריקל מספקת, נא השאירו פרטים.

מאמרים נוספים לעיונכם:

המעבדה הפיזיקלית הלאומית - National Physical Laboratory, היא מוסד המדידה הלאומי של בריטניה ומרכז מוביל עולמי למצוינות בפיתוח והטמעה של סטנדרטי המדידה המדויקים ביותר.
ברלינגטון, מסצ'וסטס (22 בינואר 2015), המעבדה הפיזיקלית הלאומית (NPL), מוסד המדידה הלאומי של הממלכה המאוחדת, ביצעה לאחרונה הזמנה לרכישת תוכנת הסימולציות של ®COMSOL Multiphysics ומספר מוצרי תוסף של התוכנה, לטובת מידול וסימולציה של מערכות מדידה. ברישיון ישתמשו צוותי מחקר באזורים הטכניים המכוסים ע"י NPL בכדי לתמוך בעבודת הפיתוח והתיקוף של טכניקות מדידה.
NPL מרחיבה את יכולות אנליזת האלמנטים הסופיים
למעלה מעשור, NPL מפתחת ושומרת על סטנדרטי מדידה גבוהים למערכת המדידה הלאומית של בריטניה.
NPL מחוייבת לשימוש בחוד החנית של הכלים המדעיים והטכנולוגיים בכדי להבטיח את רמת הדיוק
והעקביות של המדידה המיושמת ע"י הממשלה, העסקים והחברה. ההצעה המורחבת של ®COMSOL Multiphysics ומוצרי החברה המותאמים אישית לכל יישום רלוונטי, יאפשרו למהנדסים
ב- NPL להרחיב את המחקר ולכלול תופעות מולטיפיזיקליות נוספות, ויעזרו בהרחבת
המחקר לאזורים ויישומים חדשים.
"NPL מרוצה מההזדמנות להרחבת היחסים עם ®COMSOL", אומר לואיס רייט, מדען המחקר הראשי
בקבוצת המידול והמתמטיקה של ®NPL. "COMSOL Multiphysics כבר תמכה בפיתוח ובאנליזה של ציוד
וניסויים באזורים שנעים בין שיפור ההבנה של סקאלת הטמפרטורה הבינלאומית של 1990 (ITS-90), ובין
תכנון מיקרו-מבנה של מלכודות יונים עבור יישומים של עיבוד מידע קוונטי, מטרולוגיית קוונטים, ושעונים אופטיים. הסכם הרישיון החדש יעזור לנו להגיב במהרה לאתגרי מדידה ביישומים חדשים, ולהיות בטוחים בידיעה שאנחנו משתמשים בתוכנה אמינה לסימולציות המולטיפיזיקליות שלנו".
עם הרכישה החדשה, NPL משתמשת כעת ב- ®COMSOL כדי לבצע איחוד עם תוכנת CAD וכדי לסמלץ מערכות המשלבות אקוסטיקה, מעבר חום, תגובות כימיות, MEMS ומכשירים מיקרופלואידיים, CFD, אופטיקה ופוטונים, אלקטרומגנטיות בתדרים גבוהים ונמוכים, ופיזיקות נוספות בתחומי חשמל, מכניקה, זרימה וכימיה.
"אנחנו שמחים ש- NPL הכירה ב- ®COMSOL Multiphysics כתוכנת סימולציות מובילה לניתוח סטנדרטי מדידה ובדיקות כיול", אומר וון זאנג, מנכ"ל COMSOL® ltd.. "בתעשייה בה רמת הדיוק היא בעלת חשיבות עליונה, המשך השימוש של NPL ב-  ®COMSOL Multiphysics מוכיח את חוזקת התוכנה במידול תופעות פיזיקליות מצומדות בתחום הזה".
תוכלו ללמוד עוד על אחד הפרוייקטים של NPL בהם השתמשו ב- ®COMSOL Multiphysics, בסיפור המשתמש "חוקרים משתמשים בסימולציה על מנת לשפר את כיולם של חיישני טמפרטורה".
אודות ®COMSOL
COMSOL® מספקת תוכנת סימולציות עבור תכנון מוצרים ומחקר, לפירמות טכנולוגיות, למעבדות מחקר ולאוניברסיטאות, ב- 21 סניפים ומערך של מפיצים ברחבי העולם. מוצרי הדגל של החברה, ®COMSOL Multiphysics ו- COMSOL Server™ הינם סביבת תוכנה עבור מידול וסימולציה של כל מערכת המבוססת פיזיקה ועבור בניית אפליקציות. חוזקה הייחודי של התוכנה הוא היכולת שלה לשלב מספר תופעות מולטיפיזיקליות במודל אחד. מוצרי Add-on מרחיבים את פלטפורמת הסימולציה עבור יישומי חשמל, מכניקה, זרימה וכימיה. כלים ממשקיים מאפשרים את האינטגרציה של סימולציה ב- ®COMSOL Multiphysics עם כל כלי החישוב וה- CAD הטכניים העיקריים בשוק ה- CAE, ההנדסה המבוססת מחשב.
Home > Articles > Media Articles > Article 2
לקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות
שדה מילוי חובה מסומן ב- *
רוצים ללמוד עוד על יכולותיה המולטיפיזיקליות הגבוהות של ®COMSOL?

זה פשוט וקל להכיר אונליין את הממשק האינטואיטיבי של התוכנה!

צפו בהדרכות מקוונות מפורטות אודות האפשרויות הרבות ב- ®COMSOL Multiphysics


 
מאמר זה נלקח מהבלוג של COMSOL®
 
 כתובת: פארק המדע, פנחס ספיר 8, נס ציונה I אימייל: info@numerical.co.il  |  טל: 03-9629621

Numerical© 2017 כל הזכויות שמורות