הנדסה ביו רפואית

COMSOL Multiphysics® גרסא 5.0 נבחר למוצר השנה ע"י קוראי המגזין הנחשב NASA Tech Briefs

                                                  
לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים והשירותים שחברת נומריקל מספקת, נא השאירו פרטים.

מאמרים נוספים לעיונכם:

COMSOL Multiphysics® 5.0 עם בונה היישומים החדש נבחר ע"י קוראי המגזין NTB כמוצר המעניק את הערך הפרקטי ביותר ואת האיכויות הטכניות הכי גבוהות.
ברלינגטון, מסצ'וסטס (10 בפברואר 2015), משרדי חברת COMSOL®, הספקית המובילה בתוכנת אנליזות וסימולציות מולטיפיזיקליות כיום, מכריזה כי תוכנת ®COMSOL Multiphysics גרסא 5.0 נבחרה למוצר השנה לשנת 2014 ע"י קוראי NASA Tech Briefs.
COMSOL Multiphysics® 5.0 מספקת סביבת תכנון יישומים חדשנית לקהיליית ההנדסה: בונה היישומים ו- ™COMSOL Server. בונה היישומים מספק למהנדסים את הכלים הדרושים לבניית יישומי סימולציה קלים לשימוש המבוססים על המודל שבנו ב- ®COMSOL Multiphysics. כל מודל ב- ®COMSOL יכול להפוך ליישום עם ממשק משל עצמו ועם הכלים הניתנים בסביבת העבודה של בונה היישומים. עם ™COMSOL Server אפשר לשתף את היישומים עם לקוחות וקולגות ע"י שימוש ב- Windows או בדפדפן אינטרנט.
COMSOL Multiphysics® 5.0 נבחר למוצר חודש דצמבר 2014 ע"י צוות העריכה. בחודש ינואר 2015 נתבקשו קוראי NTB לבחור אחד מבין 12 המוצרים שנבחרו במהלך חודשי שנת 2014 כמוצרי החודש, כמוצר החדש המשמעותי ביותר שהוצג לקהילייה ההנדסית.
"חשיבותו של מענק זה הינה שהמנצחים נבחרים בלעדית ע"י הקוראים; הרוכשים והמשתמשים של המוצרים הללו. המנצחים הם הכי טובים מבין הטובים ביותר - המוצרים שמהנדסי תכנון חושבים שהם אלו שיהפכו את העבודה שלהם לטובה יותר ויעילה הרבה יותר", מציינת לינדה בל, מנהלת העריכה של NASA Tech Briefs.
"המטרה שלנו בהשקת ®COMSOL Multiphysics 5.0 ובונה היישומים היא להביא את יכולות הסימולציה המולטיפיזיקלית לקהל הרבה יותר רחב ממה שהיה אפשרי בעבר", אומר סוונטה ליטמרק, מייסד ומנכ"ל קבוצת ®COMSOL. "להיבחר ע"י NASA Tech Briefs כמוצר השנה מוכיח כי בונה היישומים מצליח להיות מזוהה כמוצר חדשני המשנה את כללי המשחק בקהיליית ההנדסה. אנחנו חשים גאווה גדולה שקוראי NTB בחרו ב- COMSOL® 5.0 כאחד המוצרים המשמעותיים ביותר של השנה".
אנליזה נומרית
ביומד
Home > Articles > Media Articles > Article 1
לקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות
שדה מילוי חובה מסומן ב- *
רוצים ללמוד עוד על יכולותיה המולטיפיזיקליות הגבוהות של ®COMSOL?

זה פשוט וקל להכיר אונליין את הממשק האינטואיטיבי של התוכנה!

צפו בהדרכות מקוונות מפורטות אודות האפשרויות הרבות ב- ®COMSOL Multiphysics

 
 
 כתובת: פארק המדע, פנחס ספיר 8, נס ציונה I אימייל: info@numerical.co.il  |  טל: 03-9629621

Numerical© 2017 כל הזכויות שמורות