אנליזה נומרית

 שירותי סימולציה מתקדמים בעזרת ®COMSOL Multiphysics

סימולציה מהימנה צריכה להתחשב בכל התופעות המשפיעות על המודל. על מנת לענות על צורך זה חברת נומריקל מציעה לכם להכיר את ®COMSOL Multiphysics, תוכנת הסימולציות ההנדסיות המובילה בעולם. התוכנה מאפשרת צימוד תופעות פיזיקליות רבות ובכל שילוב אפשרי. בין אם מדובר על תופעות של מעבר חום, זרימה, מכניקה מבנית, אקוסטיקה, ריאקציות כימיות, אלקטרומגנטיות ועוד, תוכלו בקלות ובמהירות לבנות מודל המדמה בצורה הטובה ביותר את המציאות.
אז אם אתם דוגלים בחדשנות וביצירתיות, מעוניינים להתקדם, לצמוח ולשגשג, ומעל הכל להוביל בעלויות וליצור לעצמכם יתרון תחרותי משמעותי על פני לקוחותיכם - שירותי הסימולציה של נומריקל בתוכנת ®COMSOL Multiphysics זה הפתרון האידיאלי עבורכם.

לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים והשירותים שחברת נומריקל מספקת, נא השאירו פרטיכם בטופס צור קשר

נומריקל מבצעת עבודות ייעוץ ובניית אנליזות נומריות של תופעות פיזיקליות מצומדות ומודלים פיזיקליים בתוכנת ®COMSOL Multiphysics , שהיא התוכנה הטובה והמוכחת בעולם לחיזוי התנהגות מוצר מבחינה פיזיקלית, החל בשלב התכנון וכלה בפעולתו תחת אילוצים  .שונים ומגוונים
שירותי הסימולציה של נומריקל עוזרים ללקוחות למצוא פתרונות מדויקים תוך שימוש באנליזה נומרית, וכך להפחית משמעותית את הצורך בביצוע ניסויים, ולהשיג יכולת בדיקה מהירה של השפעות שינויי תכן (עיצוב, תכונות חומר, תנאי סביבה) על התנהגות המוצר. בדרך זו הלקוחות מסוגלים לבצע אופטימיזציה של המוצרים ולהביאם לשוק מהר יותר וטוב יותר.
בין לקוחות החברה שנעזרים בשירותי הסימולציה המתקדמים של נומריקל ניתן למנות חברות בסדרי גודל משתנים, מענפים רבים כגון הבטחוני, הביורפואי, ענפי תעשיה לרבות הכימיה והאלקטרוניקה, מוליכים למחצה ועוד.
מבין לקוחותינו:
Home > Simulation Services
לקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות
שדה מילוי חובה מסומן ב- *
רוצים ללמוד עוד על יכולותיה המולטיפיזיקליות הגבוהות של ®COMSOL?

זה פשוט וקל להכיר אונליין את הממשק האינטואיטיבי של התוכנה!

צפו בהדרכות מקוונות מפורטות אודות האפשרויות הרבות ב- ®COMSOL Multiphysics 
יואב גרין, הזוכה בתחרות ®COMSOL Multiphysics השנתית, מקבל מאיתנו את הפרס - מצלמת GoPro!
את עבודתו הזוכה ומספר עבודות נבחרות נוספות תוכלו למצוא כאן.

תודה לכל מי שהשתתף בתחרות ושלח אלינו את הפרויקט האקדמי בו ביצע שימוש בתוכנת ®COMSOL Multiphysics.

נתראה בתחרות הבאה...
 
 כתובת: פארק המדע, פנחס ספיר 8, נס ציונה I אימייל: info@numerical.co.il  |  טל: 03-9629621

Numerical© 2017 כל הזכויות שמורות